Return to site

احیای برجام و تحرک بازار آهن

قیمت روز آهن آلات در روز گذشته نیز نوسان قابل توجهی نداشت و عمده شرکت‌ها تمایل چندانی به کاهش یا افزایش قیمت‌ها نشان ندادند از همین رو روند ثبات و سکون در بازار آهن همچنان ادامه داشت و عمده مبادی فروش قیمت مقاطع فولادی را ثابت اعلام کردند.

این در حالی است که بازار ارز در حال نوسانات جزئی بود و نرخ ارز در طی یک روز از کانال ۳۰ هزار تومانی به کانال قیمتی ۲۹ هزار تومانی برگشت و مجددا در پایان روز هر دلار آمریکا در بازار آزاد به قیمت ۳۰ هزار و ۵۰ تومان معامله شد.

تحلیل روزانه قیمت آهن

با توجه به استمرار ثبات قیمت اهن در این ایام روز گذشته نیز بازار آهن و فولاد به همین منوال بود و مقاطع فولادی تغییرات قیمتی چشمگیری را تجربه نکردند، از همین رو به تبعیت از جو غالب بازار قیمت روزانه میلگرد نیز در بیشتر شرکت‌ها ثابت اعلام شد و تنها چند شرکت میل به کاهش ۵۰ الی ۳۰۰ تومانی داشتند.

جز یک شرکت که با کاهش محدود اعلام قیمت کرد، قیمت نبشی و ناودانی ایرانی نیز عمدتا ثبات اعلام شد. قیمت روز تیرآهن در بخش شاخه‌فروشی با کاهش نسبی همراه بود، این درحالی است که در بخش کیلوفروشی اغلب مبادی فروش تغییر قیمت نداشتند.

قیمت روزانه انواع لوله و پروفیل در عمده شرکت‌ها با کاهش ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومانی اعلام قیمت شد اما در برخی شرکت‌ها ثبات قیمت نیز مشاهده شد. قیمت ورق سیاه نیز با کاهش ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومانی همراه بود درحالی که قیمت روز ورق گالوانیزه، روغنی و رنگی در غالب 

شرکت‌ها ثابت اعلام شد.

 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly